119749_MINIA_LFN-25-2-100AC.JPG
Výprodej
Proudový chránič LFN-25-2-100AC *OEZ:42412
(0x)
Výrobce
OEZ
Záruka
24 měsíců
Kód
EAN
Hmotnost
0,2 kg
Dostupnost
poslední 1
K dodání v pondělí 18.05.2026
Kdy zboží dostanete?
PPL Private - dodání na adresu CZ v pondělí 18.05.2026
PPL výdejní místa, Boxy - smart CZ v úterý 19.05.2026
PPL - křehké, nadrozměr po CZ v úterý 19.05.2026
Osobní odběr - smluvní výdejní místo v úterý 19.05.2026
Zásilkovna - Boxy, výdejní místa CZ ve středu 20.05.2026
PPL výdejní místa, Boxy - smart Slovensko ve středu 20.05.2026
PPL Private - dodání na adresu Slovensko ve středu 20.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 14.05.2026 10:09 a pro 1 ks.
Naše cena s DPH
Naše cena bez DPH
ks
Popis
Proudový chránič LFN-25-2-100AC In 25 A, Ue AC 230 V, Idn 100 mA, 2pól, Inc 10 kA, typ AC OEZ:42412