120608_MINIA_MINI_LMF-4C-1N-030A.JPG
Chránič kombi LMF-4C-1N-030A * OEZ:46667
(0x)
Výrobce
OEZ
Záruka
24 měsíců
Kód
EAN
Hmotnost
0,14 kg
Dostupnost
Skladem ≤ 10
K dodání v pondělí 18.05.2026
Kdy zboží dostanete?
PPL výdejní místa, Boxy - smart CZ v pondělí 18.05.2026
PPL Private - dodání na adresu CZ v pondělí 18.05.2026
PPL - křehké, nadrozměr po CZ v pondělí 18.05.2026
Osobní odběr - smluvní výdejní místo v pondělí 18.05.2026
Zásilkovna - Boxy, výdejní místa CZ v úterý 19.05.2026
PPL výdejní místa, Boxy - smart Slovensko v úterý 19.05.2026
PPL Private - dodání na adresu Slovensko v úterý 19.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 13.05.2026 18:55 a pro 1 ks.
Naše cena s DPH
Naše cena bez DPH
ks
Popis
Jističochránič LMF-4C-1N-030A In 4 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, šířka 1 modul, Icn 6 kA, typ A označení výrobce OEZ:46667